הסרת שיער

הסרת שיער

No Fields Found.

הסרת שיער

לייזר נחשב תחום התמחות חדש ופורץ דרך אך האמת היא שברפואה הלייזר קיים כבר שנים רבות. בהיותו מחלוצי הלייזר בישראל, ד”ר אכי פרידמן הינו מומחה בעל שם לנושא זה בתחום רפואת העור המתקנת.

יש חשיבות רבה לבחירת מכשיר הלייזר הנכון, שיספק למטופלים פתרונות מתקדמים בהתאמה מקצועית וללא חשש.  וכן אין להמעיט בחשיבות הפיקוח הרפואי בקליניקה מקצועית אשר מספקת שירותי לייזר אסתטיים.

הסרת שיער בלייזר הינה יעילה ביותר ובשימוש נכון לא מכאיבה ומעניקה תוצאות מרהיבות ויסודיות. אולם יש להבדיל בין המכשירים השונים.

הכותרת “לייזר” לא מחייבת שהמכשיר יהיה יעיל, מודרני או איכותי. עוצמת המכשיר יכולה לנוע בין טווחים שונים החל משטחי ועד לעמוק ויעיל. ההבדלים נובעים מגורמים רבים, שלצורך העניין לא צריכים לעניין את המטופלים, שאינם מומחים מוסמכים לבדיקת מכשור וציוד לייזר.

במרפאה של ד”ר אכי פרידמן עושים שימוש בציוד המתקדם ביותר בלבד, תחת פיקוח מקצועי של ד”ר פרידמן עצמו. כרופא עור בכיר לד”ר פרידמן יש את הידע והמומחיות הנדרשים לאבחן מראש את העור ולהמליץ על תכנית הטיפול המתאימה. לדוגמא, האם עורך בעל נטייה לפיגמנטציה? האם עורך בעל נטייה להצטלקות? שאלה חשובה זאת יכולה להיענות רק על-ידי רופא עור מומחה והיא תשפיע על תכנית הטיפולים האישית של כל מטופל.

מומלץ לתאם פגישה אישית עם ד”ר אכי פרידמן לאבחון העור לפני שבוחרים שיטה להסרת שיער, ובמיוחד אם נפגעת בעבר מטיפולי הסרת שיער או מטיפולי הבהרת עור וכדומה.

הסרת שיער הפכה להיות צורך נדרש במקומותנו ויכולה כיום להיות בהישג ידיו של כל אחד ואחת. לאורך השנים חלה התפתחות משמעותית באיכות המכשירים, באופי הטיפול וביעילותו.

אנו נמצאים כיום בעידן בו הטיפולים הינם קצרים יחסית, נטולי כאב ואפשרים לבעלי עור כהה ואף לביצוע בכל עונות השנה בתנאים מסוימים. הטיפול אינו מגביל ובד״כ כשהוא מבוצע בידים מיומנות הינו בעל יעילות גבוה.
גם אזורים אנטומים שבעבר היו בעלי אחוזי הצלחה פחותים ביחס לאזורים אחרים ניתנים כיום לטיפול בצורה מיטבית בתוך אחוזי הצלחה גבוהים יחסית.

FAQ – תשובות לשאלות נפוצות:

ש: האם הסרת השיער היא לצמיתות?
ת: היות ולא כל שורשי השיער בעורנו פעילים בכל זמן נתון, הרי שניתן לעיתים לראות צמיחה מסוימת של שיער גם לאחר סדרת טיפולים לצורך הסרתו. ההסבר לכך הוא אותם שורשי שיער שהחלו לפעול מסיבות שונות, לאחר טיפולי ההסרה לפיכך אין להשתומם מהצורך לטיפולי תחזוקתיים תקופתיים . הצורך בטיפולים אלו נגזר מהאזור האנטומי , גיל, מוצא, השפעות הורמונליות, הפרעות תזונתיות וכו׳.
גם טיפולי תחזוקה אלו הינם קלים , פשוטים, מהירים ויעילים.

 

ש: הסרת שיער – באיזה גיל אפשר להתחיל?
ת: ניתן להתחיל בהסרות שיער בכל גיל ואצל כל אחד/אחת . יש לזכור כי קיימים גורמים רבים המשפיעים הן על הצמיחה והן על תהליך ההסרה וכי מספר הטיפולים, תדירותם ומשך הטיפול כולו עשוים להשתנות מאדם לאדם ובגילאים שונים.

 

ש: הסרת שיער אצל גברים – 
ת: ככל תהליך אסתטי , גם הסרות שיער לא פסח על גברים. אם בטיפול מקומי ממוקד ועד לרצון לדלל שיער באזורי גוף נרחבים. כיום ניתן אף לטפל בצורה מוצלחת לא רק בבעלי גוון שיער כהה בהצלחה מרובה.

 

ש: האם חייבים לגלח לפני כל טיפול?
ת: הגילוח לפני הטיפול הינו בעל ערך בכדי להגיע לתוצאות אופטימליות בעת הטיפול.

 

ש: נשים הזקוקות להסרת שיער פנים – גם הן צריכות להתגלח עם סכין?
ת: ניתן לבצע הרחקת שיער טרום טיפול בלייזר באמצעות קרמים יעודיים וגילוח.

לשאלות נוספות השאר/י את פרטייך ונציג מהמרפאה יצור עימך קשר בהקדם

No Fields Found.

© 2024 - All rights reserved to Dr. Acky Friedman           |           Privacy policy           |           Site built by Subsmash

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?