טיפולים מיוחדים

טיפולים מיוחדים

[ninja_forms_display_form id=”19″]

טיפולים מיוחדים

טיפול לעיניים צוואר ודקולטה
טיפול מפנק במיוחד-הפועל להאטת תהליך הזדקנות העור באזור העיניים ,הצוואר והמחשוף מבוססת על הטכנולוגיה חדשנית של שח מרכיבי הלחות .הטיפול מבוסס על שמן אסאי העשיר בוויטמינים A-C,חומצות חיוניות ,אומגה 3.6.9 ופפטידים
*מיועד לעור מתבגר במיוחד לאזור מתאר העין ,צוואר ודקולטה.

טיפול בפגמנטציה
טיפול מתקדם בטיפול בכתמים ותופעות היפר-פיגמנטציה.-טיפול המבוסס על שילוב ייחודי של החומרים פעילים טבעיים הפועלים לעיכוב ופירוק המלנין וקומפלקס של רכיבים צמחיים מבהירים .
הטיפול מיעד לעור בעל כתמים והיפר פיגמנטציה

מיקרו-מזוטרפיה
טיפול בטכנולוגיה חדשנית ,המעוררת וממריצה את העור לייצור מחדש של קולגן ,מחזיר לעור הפנים מראה אסתטי באופן טבעי לחלוטין. באמצעות תדרים חשמליים ,מאיצים את התחדשות העור מפחיתים סימני גיל ומקנה לעור מראה רענן, זוהר.
*הטיפול מיועד לכל סוגי העור

טיפול לכלות ולאירועים
טיפול חדשני הפועל להעלאת רמת הלחות ,ממצקת, מטשטשת קמטים ומחייה את העור. הטיפול מבוסס על חומצה היאלורונית, אצות ים, תמציות של צמחים וויטמינים הפועלים כנוגדי חמצון לעיכוב תהליך ההזדקנות תוך רכות ,גמישות ומראה קורן.
*הטיפול מיועדת למגוון רחב של קהלי יעד ,במיוחד לעור המאופיין בחוסר לחות ויובש.

טיפול מיוחד בויטמין C
טיפול עשיר בריכוז גבוה של ויטמין  C , הפועל כנוגד חמצון רב עוצמה המגביר את יצירת הקולגן בתאי העור ומעניק מראה עור אחיד ,קורן וזוהר .מומלץ במיוחד לפני אירועים מיוחדים.
טיפול מיועד למגוון רחב של קהלי היעד ובמיוחד לעור המאפיין בסימני גיל התחלתיים ומתקדמים .
*הטיפול מיועד לכל סוגי העור.

לשאלות נוספות השאר/י את פרטייך ונציג מהמרפאה יצור עימך קשר בהקדם

[ninja_forms id=71]

© 2024 - All rights reserved to Dr. Acky Friedman           |           Privacy policy           |           Site built by Subsmash

שינוי גודל פונט
ניגודיות

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?