פיסול פנים

פיסול פנים

למידע נוסף השאירו פרטים ונציג המרפאה ייצור עמכם קשר בהקדם

פיסול פנים

הפעולה של פיסול הפנים רוכשת יותר ויותר מעריצים. הקלות והנוחות שבה ניתן היום להגשים חלום ולעצב את מבנה הפנים באופן נקודתי היא אכן יתרון ניכר, וכאשר הפעולה מבוצעת כהלכה התוצאות יכולות להיות מדהימות ביופיין לטווח ארוך יותר.

בכל הקשור לפיסול פנים, העצמת תווים או תיקון פגמים ד”ר פרידמן שם דגש על מראה שנראה טבעי ועושה הכל להימנע ממראה מלאכותי.

פיסול פנים מבוצע בעזרת חומרי מילוי וכמו בכל תחום רפואי אחר יש חשיבות ראשונה במעלה לאיכות חומרי המילוי ולרמת המיומנות של רופא העור המטפל. ד”ר פרידמן הינו מומחה בתיקון תווי הפנים, שחזור תווי פנים טבעי ושיטות לא ניתוחיות מתקדמות.

פיסול פנים מתאים להעצמת מתאר הפנים, עצמות לחיים, אזור העיניים והשפתיים, הרמת גבות, החלקת המצח, תיקון של סנטר כפול או סנטר חסר, מילוי רקות, צמצום שקעים מתחת לעיניים או בלחיים וכיום מתפתח גם לפיסול גב היד. זוהי אמנות הדורשת מיומנות. 

יש להתאים את חומרי המילוי לכל מטופל באופן אישי ולקבוע מראש תכנית טיפול אשר תעצים ותשפר את מבנה הפנים מבלי לגרום למראה מלאכותי או גרוטסקי. 

טיפול בחוטים

חוטים הינה פעולה המהווה כיום את אחד הנושאים החמים בשוק האסתטיקה. הפעולה מתבצעת בהרדמה מקומית ובמהלכה מוחדרים חוטים לאזורי פנים “צנוחים” במטרה להרימם מחדש – כמעין מתיחה מקומית.

לחוטים המדוברים יכולת להרים ולמצק את הרקמה המטופלת והם נמסים ונעלמים לאחר כשנתים ללא תופעות שליליות כלשהן. הפעולה היא פשוטה, קצרה בד”כ נטולת סיבוכים ומתבצעת בקליניקה ומתאימה למספר אזורים טיפוליים:

  • מצח להרמת הגבות והעלמת קמטים
  • לחיים – להרמת הנפילה בסנטר ושיפור קמטי המריונטה בצידי הפה ושיפור הקמטים בלחיים.
  • סנטר וצוואר – מתאים להרמת הפימה בסנטר ומתיחת קמטים בצוואר.

תמונות לפני ואחרי

לפני

אחרי

לשאלות נוספות השאר/י את פרטייך ונציג מהמרפאה יצור עימך קשר בהקדם

צרו עמנו קשר

© 2023 - All rights reserved to Dr. Acky Friedman           |           Privacy policy           |           Site built by Subsmash

שינוי גודל פונט
ניגודיות

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?