פורום רפואת עור, דרמו-אסתטיקה ולייזר

נטילת ראקוטן עם כאבי ראש ודלילות בשיער

חזרה

This topic has 0 תגובות, משתתף 1, and was last updated לפני 7 months, 3 weeks by Or1289.

  • מאת
    תגובות
  • #51756
     Or1289
    חבר

    שלום דוקטור,
    אני חייל בן 19 הסובל ממגרנות כבר מגיל 13. המגרנות בדרכ מופיעות פעם עד פעמיים בשבוע ואני מצליח להתמודד איתן באמצעות נטילת כדור בשם אקסידול בתחילת ההתקף.
    במקביל, אני נוטל רואקוטן כבר 3 חודשים במינון של 30 מ”ג.
    בחודש וחצי האחרון התחלתי לסבול מכאבי ראש תכופים בתדירות כמעט יומיומית המלווים בלחץ בעיניים.
    אציין שכאבי הראש כרגע מצליחים ממש להפריע לי בתפקוד השוטף. לא סביר שכמעט כל יום יש לי כאבים ואצטרך לקחת אקמול או אקסידול על מנת להעבירם.
    בגלל התדירות היומיומית של הכאבים, שאצלי היא די חריגה, החלטתי להתפנות לבית חולים זיו, שם ערכו לי בדיקות דם, עיניים ו-CT ראש.
    בדיקות הדם הינן תקינות ושללו לחץ תוך גולגולתי או בשפה המדעית “פפילאדמה”.
    פניתי לנוירולוג צבאי, שאיבחן את המצב והמליץ בתחילה על הפסקת הרואקוטן, אך כיוון שאני באמצע הטיפול ביקשתי חלופה אחרת והוא הציע לבסוף להמשיך עם הרואקוטן ובמקביל ליטול כדורים מניעתיים למגרנה.
    למען האמת, מרגיש לי טיפשי לקחת כדורים מניעתיים למגרנה כשללא רואקוטן כנראה שלא אצטרך אותם. ובכללי, להעמיס על הגוף עוד כדורים לא קלים, פחות מעוניין.
    בנוסף, התחלתי לשים לב לדלילות בשיער בחלקו העליון. לא הבחנתי בנשירה חריגה אך מרגיש לי כאילו השיער איבד מהצפיפות שלו. כרגע אני ממש יכול לראות פסי קרקפת בחלק העליון של השיער מבלי להתאמץ בכלל, וזה מאד מלחיץ אותי.

    לאור זאת, אבקש את דעתך.
    האם ממולץ במצב כזה להפסיק את הטיפול?
    האם הפסקה של הכדור אינה בעייתית כשנמצאים באמצע הטיפול?
    אודה מאד לתשובתך, היות ואני נמצא בצבא ואוכל לבקר רופא עור רק בעוד 3 חודשים, ולכן כרגע אני נשאר בחוסר וודאות ובלי יכולת להתייעץ עם אף גורם מומחה.
    תודה

    • הדיון הזה עודכן לפני 7 months, 3 weeks ע״יOr1289.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

[ninja_forms id=71]

© 2024 - All rights reserved to Dr. Acky Friedman           |           Privacy policy           |           Site built by Subsmash

שינוי גודל פונט
ניגודיות

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?