אקנה

אקנה

[ninja_forms_display_form id=”19″]

אקנה

כל מי שחווה אקנה פעיל בעור יכול לחוות הקלה רבה מטיפול רפואי מקצועי ומיומן. אין סיבה להמשיך לסבול מתופעת האקנה ולקוות לטוב, כשהמצב הטוב הבריא והאסתטי יכול להיות כבר היום בהישג ידך.

טיפול לא מקצועי באקנה פעיל הוא הגורם העיקרי להיווצרות צלקות או כתמי פיגמנטציה, שתורמים לסבל המיותר ומחייבים טיפולי המשך. גם הימנעות מטיפול באקנה עלולה לגרום לסיבוכים, היות והגורמים האמיתיים אשר מעוררים את התופעה נותרים לא ברורים.

ד”ר אכי פרידמן הינו רופא עור בכיר בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנים. ד”ר פרידמן מיומן לא רק לטפל באקנה פעיל אלא גם להתאים לכל מטופל את התכנית הרפואית ההולמת עבורו בהתאם לפרמטרים רפואיים אישיים.

על כן, הצעד הראשון בדרך לרפואה שלמה הוא לעבור אבחון רפואי במרפאה של ד”ר פרידמן. בפגישה יתברר מה חומרת האקנה ומה הסיבוכים האפשריים בתכנית הטיפול, ומכאן ניתן להתחיל טיפול רופאי יעיל בדרך להחלמה מהירה ותקינה.

התכנית יכולה לכלול מרשם רפואי ומגוון טיפולים מתקדמים בנוסף להמלצות אישיות לשינוי אורח החיים.

מדוע יש אקנה ?

אקנה הינה תופעה עורית נפוצה ביותר המופיעה בחומרה כזו או אחרת בכלל אוכלוסית המתבגרים. התופעה נגזרת, לפחות בחלקה משינוים הורמונלים, השפעה תזונתית, מתחים ולחצים ומגוון גורמים נוספים. ברשות רפואת העור כיום מספר רב של צורות מענה הכוללים טיפול מקומי, טיפול סיסטמי , טיפולים בלייזר בעלי יעילות גבוה וסיכון נמוך.
כפועל יוצא קיימות כיום יכולות גם בתחום הטיפול בצלקות אקנה והטיפולים המוכרים כיום מביאים להקלה ולשיפור באחוזים גדולים במיוחד.

 

קיימים מספר שיקולים שיש לקחת בחשבון בעת האבחון הטיפול לסובלים מאקנה :

התופעה יכולה להיות קלה ועד משמעותית במיוחד – כזו המותירה צלקות “חטטים” בעורו של המטופל (טיפול בצלקות אקנה). 

אנו עדים לכך שתחילת תופעת האקנה הינם בגילאים מאוד צעירים מבעבר ולפיכך יש לשקול את האפשרויות הטיפוליות וביקר את התרופתיות שבהן תוך כדי נקיטת משנה זהירות אצל מטופלים אלה. ניתן גם לראות מתבגרים הסובלים מאקנה לאורך תקופה ארוכה מאוד ובמצבים רבים נגרמת גם בעיה חברתית – סוציאלית בעקבות התופעה.

בבואנו לטפל יש לקחת בחשבון את כל הגורמים ובעיקר את היעילות הטיפול הטיפול והשלוכותיו תוך הסתכלות עתידית עתידית ומקצועית מקיפה.

לשאלות נוספות השאר/י את פרטייך ונציג מהמרפאה יצור עימך קשר בהקדם

[ninja_forms id=71]

© 2024 - All rights reserved to Dr. Acky Friedman           |           Privacy policy           |           Site built by Subsmash

שינוי גודל פונט
ניגודיות

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?