רפואת עור

רפואת עור

[ninja_forms_display_form id=”19″]
עורך עוטף ומגונן עליך מפני העולם החיצון. עור תקין יספק לך את התוצאות הטובות ביותר, על כן חשוב להקפיד על בריאותו ושלמותו.
בעוד שכולם מדברים על השפעות חיצוניות שמזיקות לעור (לדוגמא הזדקנות כתוצאה מקרינה או מזיהום סביבתי) חשוב לזכור כי העור מושפע לא פחות גם מגורמים פנימיים ועל כן הוא תחום רפואי לכל דבר ועניין.
תפקידי כרופא מומחה ברפואת עור לספק לך את מגוון היישומים והפתרונות בכדי לאפשר לך, עד כמה שניתן, לשמור ולטפח איבר חשוב זה בגופך, שהוא גם האיבר הגדול ביותר בגופך.

 

כרופא עור מומחה, אני מתייחס למכלול השלם של העור ובעיותיו, אשר באות לידי ביטוי בכל אחת משלוש השכבות העיקריות שלו:
  • השכבה החיצונית – האפידרמיס, הנראית לעין.
  • השכבה האמצעית – הדרמיס, האזור החי בעור, המכילה כלי דם, עצבים, שורשי שיער וכדומה.
  • שכבת השומן התת-עורי – היפודרמיס.
 כל שכבה הינה בעלת חשיבות בתפקוד היומיומי ועשויה להיפגע מגורמים שונים במהלך חייך.

 

מי זקוק לרופא עור?
בדיקה פעמיים בשנה אינה סיסמה! החל מגיל הינקות ולכל משך חייך. עורך הינו איבר חיוני ומהותי בגופך ועליך לשמור עליו כדי לשמור על כל היתר.
תופעות בעור מתחילות עוד משלב הינקות והילדות (לדוגמא תפרחת חיתולים ואבעבועות רוח), נמשכות בגיל ההתבגרות עם פצעי בגרות וממשיכות לאורך כל חייך הבוגרים עם מגוון רחב של תופעות כדוגמת שפשפות, סימני מתיחה, נגעי עור, יבלות, כתמי שמש וגידולי עור, כתמים ומחלות עור כרוניות, בין היתר.
חשוב להיות קשוב לעורך, לשים לב לשינויים ולבוא להתייעצות ובדיקה. רוב המקרים שמאותרים בזמן הטיפול הוא פשוט ומהיר. ככל שהבעיה נשארת ללא טיפול כך היא הופכת יותר ויותר מורכבת.

שינויים בעור הם למעשה דרכו של העור לדבר איתך ולהציג בפניך בעיות. אני קורא לך לגלות עניין בעורך, האיבר הגדול ביותר בגופך, להקשיב לו ולטפל בו כל השנה, מגיל הילדות ועד 120!

לשאלות נוספות השאר/י את פרטייך ונציג מהמרפאה יצור עימך קשר בהקדם

מגוון הטיפולים בתחום רפואת העור

[ninja_forms id=71]

© 2024 - All rights reserved to Dr. Acky Friedman           |           Privacy policy           |           Site built by Subsmash

שינוי גודל פונט
ניגודיות

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?